1. ročník turnaja mladších žiačok - ICE WINTER STAVMAT CUP 2017

  1. ročník turnaja mladších žiačok - ICE WINTER STAVMAT CUP 2017

Kedy: 27.1.2017 (14:30 hod) - 29.1.2017 (14:00 hod)

Kde: ŠH Malina Malacky


Na turnaji sa okrem domáceho družstva predstavia:

Slávia Praha,
Veselí nad Moravou,
Michalovce,
Šaľa,
Dunajská Streda,
ŠKP Bratislava,
Stupava,
Bohunice
Malacky - Rohožník

Ice Winter STAVMAT Cup Malacky - rozlosovanie

Piatok 27.1.2017
1. 14:30  HC Tatran Stupava  - ŠKP Bratislava
2. 15:00  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  -  SHK Veselí nad Moravou 
3. 15:30  Tatran Bohunice   -  MŠK Dunajská Streda 
4. 16:00  HC Tatran Stupava  -  HK Slovan Duslo Šaľa 
5. 16:30  DHC Slávia Praha   -  SHK Veselí nad Moravou 
6. 17:00  ŠKP Bratislava   -  MŠK Dunajská Streda 
7. 17:30  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  -  Tatran Bohunice  
8. 18:00  HK Slovan Duslo Šaľa  -  Iuventa Michalovce 
9. 18:30  DHC Slávia Praha   -  HC Tatran Stupava 

Sobota 28.1.2017
10. 9:00  DHC Slávia Praha  -   Iuventa Michalovce 
11. 9:30  ŠKP Bratislava  -  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
12. 10:00  MŠK Dunajská Streda  -  HK Slovan Duslo Šaľa 
13. 10:30  SHK Veselí nad Moravou  -  Iuventa Michalovce 
14. 11:00  DHC Slávia Praha  -   Tatran Bohunice  
15. 11:30  SHK Veselí nad Moravou  -  ŠKP Bratislava
16. 12:00  Iuventa Michalovce  -  MŠK Dunajská Streda 
17. 12:30  Tatran Bohunice  -   HK Slovan Duslo Šaľa 
18. 13:00  ŠKP Bratislava  -  DHC Slávia Praha  
19. 13:30  MŠK Dunajská Streda  -  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
20. 14:00  SHK Veselí nad Moravou  -  Tatran Bohunice  
21. 14:30  ŠKP Bratislava  -  HK Slovan Duslo Šaľa 
22. 15:00  HC Tatran Stupava  -  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
23. 15:30  Iuventa Michalovce  -  Tatran Bohunice   
24. 16:00  MŠK Dunajská Streda  -  DHC Slávia Praha  
25. 16:30  SHK Veselí nad Moravou  -  HC Tatran Stupava 
26. 17:00  HK Slovan Duslo Šaľa  -  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
27. 17:30  Iuventa Michalovce  -  HC Tatran Stupava 

Nedeľa 29.1.2017
28. 8:30  HK Slovan Duslo Šaľa  -  SHK Veselí nad Moravou 
29. 9:00  Iuventa Michalovce  -  ŠKP Bratislava
30. 9:30  Tatran Bohunice   -  HC Tatran Stupava 
31. 10:00  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  -  DHC Slávia Praha  
32. 10:30  MŠK Dunajská Streda  -  SHK Veselí nad Moravou 
33. 11:00  Tatran Bohunice  -   ŠKP Bratislava
34. 11:30  HK Slovan Duslo Šaľa  -  DHC Slávia Praha  
35. 12:00  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  -  Iuventa Michalovce 
36. 12:30  HC Tatran Stupava  -  MŠK Dunajská Streda 
      13:00   vyhlásenie výsledkov

Príďte pozrieť našu mládež a popredné družstvá Slovenska a Českej republiky!
O občerstvenie bude postarané v bufete v hľadisku.