STAVMAT CUP 2017

HÁDZANÁRSKY STAVMAT Cup  ZOSTAL DOMA

 
          TJ Strojár Malacky, oddiel hádzanej usporiadal v sobotu 9. septembra v ŠH Malina prípravný turnaj pre kategóriu mladších žiakov U12 (Áčka „A“) a mini žiakov U10 (Béčka „B“) pod názvom  STAVMAT Cup 2017.
          V kategórii U12 turnaj ovládli vďaka peknej hre chlapci Strojára a získali víťazný pohár pred Štartom Nové Zámky na druhom mieste, ŠKH Agrokarpaty Pezinok na treťom mieste a poradie uzavreli žiaci zo Slovana Modra. Malacky reprezentovali: Kopecký Havlík, Valigurský, Mészáros, Rummel, Galovič, Spišiak, Taro a brankár Marek.
          V kategórii U10 dominovali Zámčania pre domácimi, ktorý zberali na turnaji cenné skúsenosti,  treťou Modrou a štvrtým Pezinkom Malacky reprezentovali: Radovič, Sedláček, Vranek, Červenka, Langer, Torok, Stachovič, Farkaš, Húšek, Exner, Marek, Lechan, Rummel a Šovčík       
         
          Turnaj bol výbornou prípravou pred novou sezónou aj vďaka podpore spoločnosti STAVMAT Stavebniny, pánovi Eckerovi a TJ Strojár, vďaka patrí aj rozhodcom a všetkým, ktorí sa podieľali na dobrej organizácii podujatia.
 
                                                                                                                      Tomáš Stachovič
 

          Výsledky:

 
Strojár Malacky "B"Agrokarpaty Pezinok "B"13:5
Strojár Malacky "A"Agrokarpaty Pezinok "A"17:14

Štart Nové Zámky "B"Slovan Modra "B"18:11
Štart Nové Zámky "A"Slovan Modra "A"23:8
Agrokarpaty Pezinok "B"Slovan Modra "B"11:13
Agrokarpaty Pezinok "A"Slovan Modra "A"21:6
Štart Nové Zámky "B"Strojár Malacky "B"11:20
Štart Nové Zámky "A"Strojár Malacky "A"17:21

Agrokarpaty Pezinok "B"Štart Nové Zámky "B"6:26
Agrokarpaty Pezinok "A"Štart Nové Zámky "A"19:21
Slovan Modra "B"Strojár Malacky "B"16:19
Slovan Modra "A"Strojár Malacky "A"7:20
 

          Celkové poradie

         
                   Mladší žiaci - U12:                                  Minižiaci - U10:         
                   1.TJ Strojár Malacky „A“                     1. HC Štart Nové Zámky „B“
                   2. HC Štart Nové Zámky „A                2. TJ Strojár Malacky „B“
                   3. ŠKH Agrokarpaty Pezinok „A“          3. TJ Slovan Modra „B“
                   4. TJ Slovan Modra „A“                      4. ŠKH Agrokarpaty Pezinok „B“