Mladší Žiaci Strojár Malacky "A" - ŠKP Bratislava

Dnešný utorkový pracovný deň nám ponúkol zaujímavý domáci zápas našich Mladších žiakov “A“ proti ŠKP Bratislava. Chalani dnes nastúpili v ťažkom domácom zápase. Do 36. minúty zápasu ešte nebolo rozhodnuté a stav bol 12:15. Navzdory výkonu, ktorý bol vyrovnaný do tejto minúty, záver zápasu patril už len hosťom. V 45. minúte bol stav 15:23 a góly pridali len hostia, chlapci nemôžu byť spokojní so svojím výkonom aj podľa slov trénera Tomáša Stachoviča.

Takto sa k priebehu zápasu vyjadril:

Chýbala bojovnosť a nasadenie z tréningov, čo potrebujeme preniesť do zápasov. Pri striedaní rôznych hráčov v útoku či obrane sme doplácali na nezohratosť dvojíc, trojíc, viazla spolupráca a pohyb. Súper si pekne rozbiehal hru a zaslúžene zvíťazil. V piatok odchádzame na veľmi dobrý trojdňový turnaj do Plzne, tak pevne verím, že po ťažkých zápasoch sa zase o krôčik posunieme.“

Ďakujeme za vyjadrenie a na turnaji držíme palce. Priebeh budeme sledovať a dokumentovať pre našich čitateľov.

Najlepším strelcom Malaciek sa stal v zápase Samuel Radovič s počtom gólov 5.