ICE WINTER STAVMAT CUP 2017

27.01.2017 | 13:00 hod, ŠH Malina Malacky

Miesto konania: ŠH Malina, Sasinkova 901/2, Malacky, 901 01

Termín: 27.1. – 29.1. 2017

Kategória: mladšie žiačky (ročník narodenia 2004 a mladšie)

Hracia plocha: ŠH Malina (palubovka)

Prihlášky: záväznú prihlášku treba zaslať najneskôr do 11.12.2016 na

- email susterzs@pobox.sk ,  alebo

- poštou na adresu:  Mgr. Dušan Šuster, Pribinova 10/6, 901 01, Malacky, SR

 

Potvrdenie o prijatí Vášho družstva obdržíte najneskôr do 19.12.2016. Usporiadateľ si

vyhradzuje právo konečného výberu z prihlásených družstiev.

 

Štartovné: 70,-€ za každé hrajúce družstvo

Stravovanie: plná penzia 7,50 € na osobu (raňajky 1,50 €, obed 3,-€, večera 3,-€)

- zabezpečené v mieste ubytovania a v blízkosti ŠH Malina

Ubytovanie: ZŠ Štúrova 142/A, Malacky (nutné zo sebou zobrať spacák a nafukovačku)

Cena ubytovania: 3,- €  /osoba/noc ( + 5,- € za upratanie na družstvo, vratná záloha 30,- € na družstvo)


Prihlásené družstvá upresnia počty ubytovaných a stravníkov do 20.1.2017


Systém turnaja:

- bude upresnený podľa počtu prihlásených, plánujeme  8 -12 družstiev,

- hrá sa podľa platných pravidiel a legislatívy.

Ceny:

- 3 najlepšie družstvá dostanú poháre, medaily, diplomy

- najlepšia hráčka , strelkyňa a brankárka dostanú diplom a vecné ceny

Ice Winter STAVMAT Cup Malacky - rozlosovanie
Piatok 27.1.2017
14:30 HC Tatran Stupava ŠKP Bratislava
15:00 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník SHK Veselí nad Moravou  
15:30 Tatran Bohunice   MŠK Dunajská Streda  
16:00 HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa  
16:30 DHC Slávia Praha   SHK Veselí nad Moravou  
17:00 ŠKP Bratislava MŠK Dunajská Streda  
17:30 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Tatran Bohunice      
18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce  
18:30 DHC Slávia Praha   HC Tatran Stupava  
Sobota 28.1.2017
9:00 DHC Slávia Praha   Iuventa Michalovce  
9:30 ŠKP Bratislava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
10:00 MŠK Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa    
10:30 SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce  
11:00 DHC Slávia Praha   Tatran Bohunice    
11:30 SHK Veselí nad Moravou ŠKP Bratislava
12:00 Iuventa Michalovce MŠK Dunajská Streda  
12:30 Tatran Bohunice   HK Slovan Duslo Šaľa  
13:00 ŠKP Bratislava DHC Slávia Praha    
13:30 MŠK Dunajská Streda TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
14:00 SHK Veselí nad Moravou Tatran Bohunice    
14:30 ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa  
15:00 HC Tatran Stupava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
15:30 Iuventa Michalovce Tatran Bohunice      
16:00 MŠK Dunajská Streda DHC Slávia Praha    
16:30 SHK Veselí nad Moravou HC Tatran Stupava  
17:00 HK Slovan Duslo Šaľa TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
17:30 Iuventa Michalovce HC Tatran Stupava  
Nedeľa 29.1.2017
8:30 HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou  
9:00 Iuventa Michalovce ŠKP Bratislava
9:30 Tatran Bohunice   HC Tatran Stupava  
10:00 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník DHC Slávia Praha    
10:30 MŠK Dunajská Streda SHK Veselí nad Moravou  
11:00 Tatran Bohunice   ŠKP Bratislava
11:30 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slávia Praha    
12:00 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník Iuventa Michalovce  
12:30 HC Tatran Stupava MŠK Dunajská Streda  
13:00 vyhlásenie výsledkov

 

Počas celého turnaja bude k dispozícii bufet a pre trénerov a vedúcich družstiev

VIP miestnosť s občerstvením

Kontakt na turnaj: Mgr. Dušan Šuster, susterzs@pobox.sk, +421 905 738 794