VÝSLEDOK ZÁPASU

Súťažný zápas

17.11.2016 | 19:00, ŠH Malina, Malacky

TJ Strojár Malacky
15
:
27
Považská Bystrica

Polčasový výsledok

( 6 : 14 )

informácie o zápase

Tabuľka po 10.kole :

 1. Tatran Prešov  14b
 2. HKM Šaľa  13b
 3. HK Agro Topoľčany  13b
 4. MŠK Považská Bystrica  13b
 5. HC Štart Nové Zámky  12b
 6.  HC Sporta Hlohovec  10b
 7.  ŠKP Bratislava  8b
 8. TJ Slovan Modra  6b
 9. Stojár Malacky  3b
10. ŠHK Agrokarpaty Pezinok  0b


Malackí hádzanári doma podľahli Považskej Bystrici (18.11.2016)

Malackí hádzanári doma podľahli Považskej Bystrici

Hádzanári Strojára Malacky vo štvrtok 17. novembra hostili v ŠH Malina súpera z Považskej Bystrice. V predohrávke desiateho kola Malačania prehrali so skúsenejším mužstvom z Považia v pomere 15:27.

Úvod zápasu mal vysoké tempo, ale chýbalo mu korenie v podobe presných zásahov. Po piatich minútach diváci videli len dva góly - na každej strane po jednom. Viac gólov prišlo v ďalšom priebehu prvého polčasu. Bohužiaľ - pre domácich, dlho sa presadzovali len hráči MŠK Považská Bystrica. V dvadsiatej minúte hostia zvýšili svoj náskok už na hrozivých 2:10. Domáci tréner síce zareagoval oddychovým časom, ale ani ten domácim nepomohol vrátiť sa do stretnutia.

Malačanom to nešlo v koncovke, domáci sa nedokázali presadiť ani z početných sedemmetrových hodov. Polčasové skóre vyznelo v neprospech Strojára, ktorému od začiatku hra nevychádzala podľa predstáv trénera Jána Kordoša ani jeho zverencov. Malačania prehrávali 6:14. 

druhom polčase zápasu sa obraz hry príliš nezmenil a hostia stále ukazovali svoju kvalitu. po desiatich minútach druhej polovice Malačania prehrávali o osem gólov a väčší odstup si ich súper držal už do konca zápasu. Najlepším strelcom Malaciek bol päťgólový Pavol Stachovič, no jeho výkon nestačil nakoniec ani na bod. Hostia sa postupne Strojáru Malacky vzďaľovali čoraz viac, na ich dynamický štýl hry neboli schopní Malačania zareagovať. Domáci doplácali najmä na nevyužité presilové hry. Považská Bystrica vyhrala v Malackách rozdielom triedy 27:15.

Malačanov čaká v ďalšom kole súper z Modry. So Slovanom Modra sa stretnú v sobotu 26. novembra na domácej palubovke v ŠH Malina. Po neúplnom desiatom kole sa Strojár Malacky nachádza na deviatej priečke extraligovej tabuľky. Nasledujúci súper Slovan Modra je pred Strojárom len o jednu pozíciu vyššie.

Strojár Malacky 15:27 (6:14) MŠK Považská Bystrica
Zostava Malaciek: Dušan Roško (Roman Piaček) – Tomáš Stachovič, Vladimír Pavlík (2), Tomáš Baláž, Peter Puškáč, Martin Hlaváč, Robert Baláž, Ivan Oslej (1), Pavol Stachovič (5), Tomáš Stachovič (1), Peter Stachovič , Vladimír Nižňanský (2), Adam Škoda (1), Peter Živica (1), Andrej Dobrocký (2)
M. Binčík


Zostava malacky TJ Strojár Malacky

Tomáš Stachovič st.
Počet gólov0
Roman Piaček
Počet gólov0
Brankár
Vlado Pavlik
Počet gólov2
Funkcionár
Pavol Stachovič
Počet gólov5
Tomáš Baláž
Počet gólov0
Pravá spojka
Tomáš Stachovič ml.
Počet gólov1
Ľavé krídlo
Peter Puškáč
Počet gólov0
Pravé krídlo
Peter Stachovič
Počet gólov0
Martin Hlavač
Počet gólov0
Pivot
Vladimír Nižňanský
Počet gólov2
Róbert Baláž
Počet gólov0
Pivot
Adam Škoda
Počet gólov1
Ivan Oslej
Počet gólov1
Ľavé krídlo
Peter Živica
Počet gólov2
Dušan Roško
Počet gólov0
Brankár
Andrej Dobrocký
Počet gólov1
Pravé krídlo
Tréner:

zostava súper Považská Bystrica

Biel Martin0, Strelec Peter1, Pupík Stano1, Valášek Daniel0, Cifra Luboš3, Vallo Tomáš5, Macháč Šimon1, Macháč Matej1, Bystrický Ivan1, Háronik Anton0, Chudoba Radim6, Motlík Radek0, Jurák Peter4, Kardoš Peter1,
Tréner: Straka Václav