Stavmat Strojár Malacky / Tatran Stupava
MŠK Považská Bystrica

Polčasový výsledok

( 15 : 12 )

informácie o zápase

Tréner Robo Baláž videl zápas takto: „Po zimnej príprave sme sa predstavili na domácom ihrisku proti Považskej Bystrici. Začiatok zápasu nasvedčoval tomu, že výsledok bude podobný ako v prvom kole, keď sme so súperom prehrali o 16 gólov.  V 18. min sme prehrávali už 3:8. Od začiatku sme v obrane boli málo dôrazní a v útoku veľmi staticky. Po Time-Oute chalani zlepšili všetky činnosti a za 8 minút dokázali vyrovnať na 9:9. Po polčasovom výsledku 10:12 chalani pokračovali v dobrom výkone aj v 2. polčase. Obe družstvá sa vystriedali vo vedení ( 40. min 18:15, 51. min 19:22). Záver zápasu bol veľmi vyrovnaný a napínavý, keď v poslednej minute P. Bystrica vyrovnala z rýchleho protiútoku na 25:25. Po rýchlom rozohratí gólu sa nám podarilo v posledných sekundách získať sedmičku. Nepodarilo sa nám ju premeniť a zápas skončil remízou 25:25. Po vyrovnanom stretnutí si družstvá odniesli po bode čo zodpovedalo aj hre na ihrisku. Chalani predviedli dobrý výkon na ktorý sa oplatí prísť pozrieť. Ročníkovo starší dorastenci, ktorý v zimnej príprave zberali skúsenosti hlavne v mužskej kategórii ukázali že im to pomohlo, keď boli ťahúňmi družstva. Ale netreba opomenúť ani mladších dorastencov, ktorý tiež svojim dobrým výkonom dopomohli k dobrému výsledku."