vybraná kategória

26.02.2020 | 16:30

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Stupava "C"

27.02.2020 | 18:30

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "A"

VS

ŠKP Blava "B"

28.02.2020 | 00:57

Senec

VS

Strojár Malacky "A"

28.02.2020 | 15:10

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

VS

Stupava "B"

28.02.2020 | 16:05

Strojár Malacky "B"

VS

Modra "B"

28.02.2020 | 17:00

Strojár Malacky

VS

Modra "B"

29.02.2020 | 17:00

HŠK ŠG Košice

VS

Strojár Malacky

01.03.2020 | 11:30

Martin

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

01.03.2020 | 14:50

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Senec

06.03.2020 | 00:04

Strojár Malacky

VS

ŠKP Blava "A"

06.03.2020 | 00:06

Strojár Malacky "B"

VS

ŠKP Podunajské Byskupice

06.03.2020 | 00:07

ŠKP Blava

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

06.03.2020 | 00:07

Strojár Malacky

VS

Pezinok

07.03.2020 | 00:27

HK Vajnory

VS

Strojár Malacky

07.03.2020 | 10:00

Dunajská Streda

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

13.03.2020 | 00:09

Strojár Malacky "A"

VS

Senec

13.03.2020 | 00:10

Modra "B"

VS

Strojár Malacky "B"

13.03.2020 | 00:11

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Senec

13.03.2020 | 00:12

Modra "B"

VS

Strojár Malacky

13.03.2020 | 00:12

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "A"

13.03.2020 | 00:14

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "A"

14.03.2020 | 16:00

Stavmat Strojár Malacky

VS

TJ Sokol Cífer

14.03.2020 | 18:00

Strojár Malacky

VS

HK Slovan Levoča

15.03.2020 | 10:40

Nesvady Imeľ

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

15.03.2020 | 14:50

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Štúrovo

20.03.2020 | 00:15

Stupava "A"

VS

Strojár Malacky "A"

20.03.2020 | 00:16

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Stupava "A"

20.03.2020 | 00:37

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "A"

VS

Stupava "A"

20.03.2020 | 00:49

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

VS

ŠKP Blava "B"

20.03.2020 | 19:00

Strojár Malacky

VS

Užhorod Karpaty

21.03.2020 | 16:00

Stavmat Strojár Malacky

VS

ŠHK Agrokarpaty Pezinok

21.03.2020 | 18:00

Užhorod Karpaty

VS

Strojár Malacky

27.03.2020 | 00:17

Modra "A"

VS

Strojár Malacky "A"

27.03.2020 | 00:18

Dunajská Streda

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

27.03.2020 | 00:39

Dunajská Streda

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "A"

27.03.2020 | 00:51

Stupava "A"

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

28.03.2020 | 00:05

HBC Trnava

VS

Stavmat Strojár Malacky

29.03.2020 | 12:20

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Zlatná na Ostrove

29.03.2020 | 14:00

Strojár Malacky

VS

Tatran Stupava

29.03.2020 | 14:50

Sereď

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

03.04.2020 | 00:19

Pezinok "A"

VS

Strojár Malacky "A"

03.04.2020 | 00:20

Senec

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

03.04.2020 | 00:40

Stupava "A"

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "A"

03.04.2020 | 00:52

ŠKP Blava "B"

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

04.04.2020 | 16:00

Stavmat Strojár Malacky

VS

MŠK HO Kysucké Nové Mesto

04.04.2020 | 18:00

Strojár Malacky

VS

HŠK ŠG Košice

17.04.2020 | 00:21

Strojár Malacky "A"

VS

Stupava "A"

17.04.2020 | 00:22

Stupava "C"

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

17.04.2020 | 00:41

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Dunajská Streda

17.04.2020 | 00:54

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník "B"

VS

Stupava "A"

19.04.2020 | 00:35

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Podla umiestnenia

19.04.2020 | 10:40

Topolčany

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

24.04.2020 | 00:22

Strojár Malacky "A"

VS

Modra "A"

24.04.2020 | 00:23

Modra

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

25.04.2020 | 18:00

Strojár Malacky

VS

HK Vajnory

30.04.2020 | 00:24

Strojár Malacky "A"

VS

Pezinok "A"

30.04.2020 | 00:25

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Stupava "B"

02.05.2020 | 00:05

HŠK - 74 Kolárovo

VS

Stavmat Strojár Malacky

02.05.2020 | 00:34

HK Slovan Levoča

VS

Strojár Malacky

03.05.2020 | 09:00

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

07.05.2020 | 00:26

Stupava "A"

VS

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

10.05.2020 | 14:00

Stavmat Strojár Malacky

VS

ŠK DAC Dunajská Streda

15.05.2020 | 00:27

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

ŠKP Blava

16.05.2020 | 00:05

HK Kúpele Bojnice

VS

Stavmat Strojár Malacky

16.05.2020 | 00:35

Tatran Stupava

VS

Strojár Malacky

22.05.2020 | 00:28

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Modra

23.05.2020 | 00:35

B 1

VS

29.05.2020 | 00:29

Strojár Malacky / ŠKH Rohožník

VS

Dunajská Streda

30.05.2020 | 00:36

B 2

VS